مجموعه آناهیتا شما را به خرید بهترین صیفی جات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار خرید سیر قرمز صادراتی همدان

آنچه در این مقاله می خوانید...

مراحل بسته بندی سیر قرمز صادراتیعرضه مستقیم سیر قرمز صادراتی همدان از کشاورز

امروزه همدان یکی از قطب های اصلی تولید سیر در انواع گوناگون می باشد که از انواع آن می توان به سیر سفید و قرمز اشاره نمود که هر کدام بسته به نوع خود از لحاظ ظاهری و رنگ با یکدیگر متفاوت بوده در صورتی که بسیار پرخاصیت و پرکاربرد و نیز از بازار پسندی و مشتری مداری فراوانی برخوردار می باشد. سیر قرمز صادراتی همدان یکی از نمونه های معروف و شناخته شده در بازارهای جهانی است که در طعم و کیفیت حرف اول را می زند و به همین دلیل مورد توجه و استقبال کشورهای خارجی قرار گرفته است.

بازار خرید سیر قرمز صادراتی همدان

مراحل بسته بندی سیر قرمز صادراتی

مراحل بسته بندی سیر قرمز صادراتی

سیر قرمز جزو محصولات صادراتی کشور محسوب می شود که در استان های مختلفی از کشور از جمله همدان دارای رونق تولیدی گسترده ای است که با توجه به شرایط اقلیمی و همچنین پتانسیل های موجود در این مناطق زمان برداشت این محصول نیز در دوره های زمانی مختلف متفاوت است.

تولید کنندگان عمده این محصول سعی می کنند تا آن را با کیفیت در تنوع و بسته بندی های مهم که دارای نشانه های استاندارد جهانی، پروانه تولید، تاریخ تولید و انقضاء و پروانه بهداشتی می باشد در بازار هدف توسعه دهند و نیز سبب جلب رضایت مشتری و بر تولیدات آن بیفزایند که از لحاظ اقتصادی برای کشور بسیار حائز اهمیت می باشد.

معمولا بعد از تعیین کیفیت سیر و نیز اندازه و سایز آن روش های مختلفی برای بسته بندی آن در نظر می گیرند که اغلب به صورت کارتنی، توری، سبد و گونی می باشند که یکی از بهترین نمونه های بسته بندی به صورت کارتنی است که امروزه سیر قرمز کارتنی با بهترین بسته بندی به اکثر کشورهای دنیا از جمله: عراق، امارات، ارمنستان، افغانستان، پاکستان، روسیه و دیگر کشورها صادر می شود.

سیرهای صادراتی اغلب بر اساس نوع رنگ، اندازه، شکل ظاهری، طعم و کیفیت در وزن های مختلف و انواع برندهای متفاوت و بسته بندی های متنوع غذایی به صورت کاملا بهداشتی، ارگانیک و استاندارد بسته بندی می شوند که با توجه به میزان مصرف مشتریان و نیاز بازارهای داخلی و خارجی کشور متفاوت می باشد.

عرضه مستقیم سیر قرمز صادراتی همدان از کشاورز

عرضه مستقیم سیر قرمز صادراتی همدان از کشاورز

امروزه بازار سیر صادراتی بسیار گرم و پررونق می باشد زیرا این ماده غذایی با ارزش دارای خواص دارویی و درمانی فراوان است که در تضمین سلامت افراد جامعه بسیار موثر و مفید واقع شده است.

همچنین عرضه سیر قرمز صادراتی همدان از کشاورز به روش مستقیم و بدون واسطه بسیار ارزان تر و مقرون به صرفه می باشد چرا که با کیفیت عالی و قیمت مناسب و نیز از ارگانیک خاصی برخوردار است.

ضمنا صادرات این نوع محصول غذایی ارزشمند موجب کاهش هزینه های مبادله، کاهش هزینه های تجارت، کاهش قیمت ارز در کشور، میزان عرضه و تقاضا برای مصرف کننده و بازاریان، افزایش رقابت پذیری و نیز افزایش بهره وری تجار، منجر به ایمنی محصول، و غیره می شود که از لحاظ اقتصادی برای تولید کنندگان و در کل برای کشور از اهمیت زیادی برخوردار خواهد بود.

فرح سلطانی یار

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آناهیتا شما را به خرید بهترین صیفی جات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *