مجموعه آناهیتا شما را به خرید بهترین صیفی جات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

توزیع بهترین سیر خام در همدان

آنچه در این مقاله می خوانید...

چگونگی پرورش سیر خام همدان در گلدانقیمت سیر خام ارگانیک همدان

همدان از بهترین استان های تولید کننده انواع سیر خام می باشد. مردم کشور ایران علاقه بسیار زیادی به استفاده از این گیاه به صورت خام یا پخته دارند، گفته می‌شود که سیر خام همدان از خواص درمانی بسیار زیادی برخوردار است که از مهم ترین آن ها می‌ توانیم به خاصیت ضد عفونت سیر اشاره داشته باشیم. توزیع بهترین سیر خام در همدان امکان پذیر است که شما می توانید با مراجعه به این استان سیر خود را حتی به صورت عمده تهیه نمایید و خریدی اقتصادی داشته باشید.

توزیع بهترین سیر خام در همدان

چگونگی پرورش سیر خام همدان در گلدان

چگونگی پرورش سیر خام همدان در گلدان سیر گیاهی پرکاربرد است که از آن به صورت خام یا پخته در بسیاری از غذاها استفاده می شود، برای اینکه سیر تمام خاصیت خود را حفظ کند، باید روش کاشتی صحیح داشته باشد.

در خانه‌ ها کاشت سیر در گلدان بسیار رایج است و هر فرد مبتدی می‌ تواند سیر خود را در گلدان بکارد. در ابتدا باید بدانید که شروع کاشت سیر معمولاً در فصل پاییز است، برای کاشت سیر در ابتدا باید گلدان مناسبی را تهیه نمایید. گلدان های به عمق ۲۰ تا ۲۵ سانتی متر گلدان مناسبی برای پرورش این گیاه خانگی می باشد.

سپس سیرها را با فاصله ۱۰ سانتی متر از هم دیگر در داخل گلدان بکارید، برای اینکه سیر شما به خوبی رشد کند، باید سوراخ هایی را برای زهکشی در زیر گلدان ایجاد نمایید، سپس گلدان را مملو از مواد غذایی ارگانیک کنید. خاک مناسب برای کاشت سیر باید زهکشی خوبی داشته باشد، بهترین گزینه برای کاشت سیر ترکیب خاک به همراه پیت یا کوکوپیت با کمپوست یا مواد معدنی و پرلیت یا ورمیکولیت در اندازه های مساوی می باشد.

برای کاشت حبه های سیر در ابتدا باید حبه را از بوته آن جدا نمایید و سپس آن را در عمق ۵ تا ۷ سانتی متری خاک بکارید. شما باید گلدان سیر را در جای مناسبی قرار دهید، بهترین مکان برای قرار دادن گلدان روبروی پنجره جنوبی و غربی ساختمان شما می باشد. گلدان باید ۶ ساعت در معرض نور مستقیم خورشید باشد، همچنین می توانید برای رشد بهتر گیاه از نورهای مصنوعی استفاده نمایید. خاک گیاه شما باید مرطوب باشد، اما میزان آبیاری آن به عوامل بسیار زیادی مثل مقدار نور خورشیدی دریافتی گیاه و دمای محیط بستگی دارد. توجه داشته باشید که آبیاری گیاه سیر شما باید به صورت منظم انجام شود.

قیمت سیر خام ارگانیک همدان

قیمت سیر خام ارگانیک همدان به دلیل استقبال بسیار زیاد از این گیاه، بازار توزیع سیر همدان داغ است و با این وجود افراد می‌ توانند در اقصا نقاط کشور بهترین و باکیفیت‌ ترین سیر را در قالب بسته‌ بندی ویژه ای و یا به صورت فله ای تهیه نمایند‌.

اما قیمت سیر خام شما به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد که یکی از مهم‌ ترین آن ها میزان عرضه به تقاضا است. شما می توانید با تهیه عمده این سری از محصولات، خرید خود را اقتصادی تر کنید و در ازای پرداخت پول کم تر به محصول بیش تر و باکیفیتی دست یابید.

بازار صادرات این سری از محصولات بسیار خوب است و بازرگانان کثیری در این زمینه به ارائه خدمات می‌ پردازند. آن ها بهترین سیر را در قالب بسته بندی های ویژه ای به کشورهای زیادی از جمله کشورهای حوزه خلیج فارس صادر می نماید و در نهایت به سود خوبی می رسند.

فرح سلطانی یار

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آناهیتا شما را به خرید بهترین صیفی جات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *