مجموعه آناهیتا شما را به خرید بهترین صیفی جات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

توزیع کننده سیر ارگانیک ممتاز همدان

آنچه در این مقاله می خوانید...

روش پرورش سیر ارگانیک همدان در منزلمرکز پخش سیر ارگانیک همدان

سیر ارگانیک همدان در سایز درشت و بافتی سفت و متراکم، رنگ سفید و عطر و بوی فوق العاده با قیمت عمده و مستقیم توسط مراکز پخش در بازار توزیع می شود. سیر همدان کیفیت مرغوبی دارد و به شکل تازه، اسلایس و سورت بندی کاملا تضمینی در دسترس مشتریان قرار می گیرد. سیر ارگانیک یک محصول کاملا سالم و مملو از خاصیت می باشد و علاوه بر طعم و مزه خوبی که به غذاها می دهد درمان کننده بسیاری از امراض نیز می باشد.

توزیع کننده سیر ارگانیک ممتاز همدان

روش پرورش سیر ارگانیک همدان در منزل

روش پرورش سیر ارگانیک همدان در منزل در کل هر گیاه و هر گونه بذری را می توان در گلدان و یا باغچه های کوچک خانگی پرورش داد و اقدام به کاشت نمود. سیر نیز جزو آن دسته از سبزیجاتی است که قابلیت کشت در گلدان را دارد.

من قصد دارم یک روش کاملا ساده را به شما آموزش بدهم؛

در ابتدا چند عدد بطری پلاستیکی که مخصوص آب هستند در سایز کوچک را آماده کنید.

سر بطری را جدا نموده و فقط بدنه آن را که به شکل یک لیوان می باشد نگه دارید و مملو از آب نمایید.

روی هر کدام از این بطری ها یک بوته سیر بگذارید و به مدت ده روز در یک جای خنک نگهداری نمایید. سپس مشاهده خواهید نمود که در طول این مدت بوته های سیر جوانه خواهند زد و اگر از آب خارج نمایید ریشه های بلندی خواهند داشت.

یک عدد گلدان که دارای منافذی که در جهت عبور آب در آن تعبیه شده در دسترس قرار دهید. یک عدد دستمال کاغذی را در انتهای گلدان قرار دهید و سپس مقداری خاک مناسب در آن بریزید. هر بوته سیر متراکم از دانه های آن می باشد هر یک دانه را به صورت مجزا در خاک فرو کنید و با فاصله مشخص در کنار هم قرار دهید و در نهایت به آن آب دهید بعد از گذشت دو الی سه ماه شما نتیجه کار خود را مشاهده خواهید نمود.

مرکز پخش سیر ارگانیک همدان

مرکز پخش سیر ارگانیک همدان مرکز پخش سیر ارگانیک همدان این محصول را در اشکال مختلف با قیمت عمده و مستقیم روانه بازار می کند.

اصولا مراکزی همچون نمایندگی ها و عمده فروش ها در جهت تامین اقلام مورد نظر خود به لحاظ صرفه اقتصادی و مدیریت هزینه ها به این مراکز توجه می نمایند.

سیر جزو آن دسته از مواد خوراکی به شمار می آید که علاوه بر طعم داده به غذا و عطر عالی که دارد به لحاظ درمانی و دارویی نیز قابلیت استفاده دارد.

سیر همدان در اندازه درشت و پوستی سفید و صورتی، کاملا سفت و متراکم و حجیم در فروشگاه های غیر حضوری با بسته بندی بهداشتی و مناسب در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

توزیع سیر ارگانیک با قیمت کلی و جزئی در بازار مورد توجه بسیاری از مشتریان واقع گردیده و به لحاظ کیفیت و قیمت اقدام به خرید می نمایند.

سیر خاصیت های بیشماری دارد و با خوردن یک حبه در طول روز می توانید سلامتی خود را تضمین نمایید.

فرح سلطانی یار

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آناهیتا شما را به خرید بهترین صیفی جات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *