مجموعه آناهیتا شما را به خرید بهترین صیفی جات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید مستقیم سیر قرمز صادراتی همدان

آنچه در این مقاله می خوانید...

نحوه پرورش سیر قرمز صادراتی همدانبازار فروش سیر قرمز صادراتی همدان

سیر یکی از گیاهان دارای خواص درمانی و غذایی بسیار زیاد است که پرورش آن در همه مناطق کشور به راحتی امکان پذیر است.

این محصول دارای ارقام مختلفی می باشد. سیر قرمز یکی از انواع صادراتی این محصول به شمار می رود که در استان همدان تولید زیادی دارد.

خرید مستقیم سیر قرمز صادراتی همدان از ارائه کننده این محصول به بازار گزینه بسیار مناسبی جهت دستیابی به آنها با ارزان ترین قیمت ممکن است و خریدار می تواند به صورت عمده آن را برای هر نقطه از کشور سفارش دهد.

خرید مستقیم سیر قرمز صادراتی همدان

نحوه پرورش سیر قرمز صادراتی همدان

نحوه پرورش سیر قرمز صادراتی همدان سیر از جمله گیاهانی است که به جزء در قطب شمال و جنگل‌های استوایی در تمام نقاط دنیا می تواند رشد کند و از این جهت بین ارقام مختلف سیر هیچ تفاوتی وجود ندارد.پرورش سیر قرمز صادراتی همدان در زمین های حاصلخیز این استان انجام می ‌شود و میزان این محصول در هر هکتار بسیار قابل توجه است.

نحوه پرورش سیر قرمز صادراتی همدان به این شکل است که ابتدا زمین را کاملا مسطح کرده و با کودهای طبیعی آن را حاصلخیز می نمایند.

سپس حبه های سیر را از سیر جدا کرده و آنها را در عمق چند سانتی متری و به فاصله ۱۰ سانتی متری از هم از طول و عرض داخل خاک قرار می‌دهند به نحوی که نوک نیز سیرها رو به بالا باشد. این پروسه بسیار زمان بر و هزینه بردار است.

زمان کاشت این محصول معمولاً در مهر و آبان انجام می‌ گیرد و با گرم شدن هوا جوانه زنی این محصول آغاز می ‌شود.

این محصول به میزان آبیاری زیادی نیاز ندارد و تنها سه تا چهار مرحله آبیاری طی بهار و اوایل تابستان می تواند احتیاج آبی این محصول را تامین کند. یک ماه قبل از برداشت آبیاری سیرها انجام نمی ‌شود و پس از آن با استفاده از دستگاه های مخصوص عملیات برداشت از آن انجام می شود .

بازار فروش سیر قرمز صادراتی همدان

بازار فروش سیر قرمز صادراتی همدان فروش سیر همدان در بازار فروش این محصول از طریق ارائه کننده آن به بازار انجام می شود و خریداران انواع مختلف سیر از جمله سیر قرمز صادراتی همدان می‌ توانند با این فروشنده از طریق راه های ارتباطی مختلف و مستقیم تماس بگیرند و از مشخصات دیگر این محصول و قیمت روز آن اطلاعات لازم را به دست آورند.

خریداران این محصول می توانند از طریق همین وب سایت اطلاعات مورد نیاز در مورد این نوع سیر را به دست آورند و به راحتی و با صرف کمترین وقت به صورت اینترنتی ثبت سفارش خود را انجام دهند تا پس از این که سفارش توسط فروشنده تایید شد در بهترین نوع بسته بندی و در اسرع وقت برای خریدار ارسال شود.

فروش این محصول به صورت عمده بوده و کسانی که در زمینه صادرات محصولات کشاورزی به ویژه انواع مختلف سیر فعالیت دارند می توانند نوع بسته بندی محصول را نیز سفارش داده تا بتوانند محصول خریداری شده را به صورت مستقیم به بازارهای خارج کشور صادر کنند.

فرح سلطانی یار

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آناهیتا شما را به خرید بهترین صیفی جات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *