مجموعه آناهیتا شما را به خرید بهترین صیفی جات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات سیر سفید خشک همدان به ترکمنستان

آنچه در این مقاله می خوانید...

مراحل سورت کردن سیر خشکعرضه کننده سیر سفید خشک همدانی

گفتنی است بدانید که امروزه با زیاد شدن تولیدات سیر سفید خشک همدان این محصول پرمصرف و پر خاصیت که دارای طبعی گرم نیز می باشد باعث شده است که نه تنها جواب گوی بازار های داخلی شده است بلکه باعث رونق گرفتن صادرات نیز شده که یکی از این صادرات ها،صادرات سیر سفید خشک همدان به ترکمنستان بوده است که از رونق بی نظیری برخوردار می باشد چون سیر سفید خشک همدان یکی از بهترین سیرها و شناخته ترین سیر در کل خاورمیانه می باشد به همین دلیل از طرفداران ویژه‌ای برخوردار می باشد که این خود یک امتیاز مثبت برای کشور ایران به حساب می‌آیند. 

صادرات سیر سفید خشک همدان به ترکمنستان

مراحل سورت کردن سیر خشک

مراحل سورت کردن سیر خشک  حتما می دانید که مراحل سورت کردن سیر خشک به معنی تفکیک کردن می باشد یعنی جدا کردن سایز های مختلف سیر از هم که در ادامه بیشتر درمورد آن توضیح داده می شود. 

  • بعد از اینکه سیرها رسیدن در مرحله بعد موقع برداشت فرا می رسد.
  • بعد از برداشت سیر ها چند روز صبر می کنیم تا سیر ها کمی خشک شوند.
  • بعد از آن شروع به جدا سازی سیر های درشت از سیر های ریز می کنیم.
  • بعد سیر های متوسط و ریز را از هم جدا می کنیم با این حساب در این زمان ما سه نوع سیر در اختیار داریم که به ترتیب سیر درشت، سیر متوسط، سیر ریز که هر کدام از آنها را مشتریان طبق سلیقه خود خریداری می کنند و نهایت بهره را از این سیر پر خاصیت که خاصیت درمانی بسیار زیادی دارد بهرمند می شوند.

عرضه کننده سیر سفید خشک همدانی

عرضه کننده سیر سفید خشک همدانی لازم به ذکر است بدانید که امروزه با زیاد شدن تولیدات سیر سفید خشک همدان، عرضه کننده سیر سفید خشک همدانی تمام سعی و تلاش خود را برای دایر کردن مراکز متعدد عرضه در سراسر کشور به کار گرفته است تا بتوانند به صورت شبانه روزی به مشتریان خود خدمت رسانی کنند به همین دلیل مراکز عرضه غیر حضوری را نیز به مجموعه خود اضافه کرده است تا به خوبی نیاز مشتریان را شناسایی و برطرف کنند. 

گفتنی است بدانید که با زیاد شدن اطلاعات مشتریان،مشتریان دیگر نیاز به حضور اجباری برای خرید سیر وجود ندارد و مشتریان می توانند به سادگی این محصول را از طریق اینترنت سفارش دهند و در کمترین زمان سفارش خود را با قیمتی بسیار ارزان تر از آن چیزی که فکرش را می کنند به دست شما برسانند.

سیر صادراتی اعلا نیز یکی از بهترین و درجه یک ترین سیرها به حساب می آید چون تمامی سیرهای پاک شده و بدونه خرابی هستند که برای صادرات جدا سازی و آماده شده اند.

فرح سلطانی یار

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آناهیتا شما را به خرید بهترین صیفی جات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *