مجموعه آناهیتا شما را به خرید بهترین صیفی جات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات عمده سیر تازه همدان به قطر

آنچه در این مقاله می خوانید...

کشورهای هدف سیر تازه صادراتی همدانقیمت فروش سیر تازه همدان در سال جدید

یکی از مواد غذایی بسیار مهم که سلامتی را تحت الشعاع قرار داده و آن را در مسیر مثبت به پیش خواهد برد، سیر است که هم آن را به صورت تازه میل کرده و هم برای تبدیل به فرآورده های مختلف خوراکی مورد استفاده قرار می دهند. اکنون در اشاره به یکی از برترین سیرهای تولید شده در کشورمان، می توان سیر تازه همدان را نام برد. این محصول از تمامی شاخصه های کیفی ممتاز بهره برده و اکنون صادرات عمده ای از آن به کشورهای مختلف، به ویژه قطر انجام می گیرد.

صادرات عمده سیر تازه همدان به قطر

کشورهای هدف سیر تازه صادراتی همدان

کشورهای هدف سیر تازه صادراتی همدان کشور ما با توجه به قرار گرفته در یک موقعیت جغرافیایی و اقلیمی مناسب، توانسته پرچم تولید بسیاری از محصولات غذایی را بالا ببرد که از میان این محصولات، می توان سیر را نام برد، اکنون ایران به عنوان قطب تولید اصلی سیر در دنیا شناخته شده و توانسته نیاز مشتریان خارجی را هم به نحو احسن پاسخ گوید.
چرا که تولیدات وسیعی از این محصول در جای جای کشور از جمله همدان صورت گرفته که تنها برای تامین نیازهای داخلی، بسنده بوده، بلکه از عهده تامین نیازهای دیگر خریداران نیز بر می آیند.

همدان که رتبه اول تولید سیر در کشورمان را بدست آورده، سالانه بیش از 50 هزار تن از این محصول را تولید کرده و چه بسا که در آینده بتواند مقادیری وسیع تر از آن را هم به بهره برداری برساند، با وجود اینکه محصولات تولید شده در این استان، از ویژگی های مطلوب کمی و کیفی برخوردار می باشند، لذا توانسته اند بازارهای صادراتی را هم بگشایند.

حالا سیر تازه صادراتی همدان که واقعاً در هیچ کجای ایران نمی توان لنگه‌ی آن را پیدا کرد، به نقاط بسیاری از جهان ارسال گشته و رضایت کثیری از خریداران را به دنبال داشته است، اگر بخواهیم به چند نمونه از کشورهای هدف سیر همدان که مقصد صادراتی این محصول به شمار می آیند اشاره کنیم، می توان موارد زیر را نام برد:

  1. میانمار
  2. ازبکستان
  3. اوکراین
  4. بنگلادش
  5. اسپانیا
  6. کره جنوبی
  7. آذربایجان

قیمت فروش سیر تازه همدان در سال جدید

قیمت فروش سیر تازه همدان در سال جدید سیر تازه همدان که اکنون بازار فروش گسترده ای را هم در حوزه داخلی و هم در حوزه های خارجی به راه انداخته، از مرغوبیت صددرصدی برخوردار بوده و نه از نظر طعم و نه از حیث کیفیت، نمی توان خرده ای به آن گرفت، بی جهت نیست که این محصول در تمام دنیا زبانزد شده و به این سطح از محبوبیت دست یافته است.

حال اگر تصمیم به سفارش این سیر درجه یک گرفته اید و یکی از دغدغه هایتان، اطلاع از قیمت سیر مرغوب همدان می باشد، باید بگوییم که قیمت فروش این محصول در سال جدید همراه با نوساناتی بوده است، البته این نوسان چندان روند صعودی نداشته و تغییرات کمی را از سر گذرانده و با این وجود، هنوز هم می توانید سیر اعلا همدان را با قیمت بهترین قیمت سفارش دهید.

فرح سلطانی یار

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آناهیتا شما را به خرید بهترین صیفی جات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *