مجموعه آناهیتا شما را به خرید بهترین صیفی جات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه انواع سیر اصل در همدان

آنچه در این مقاله می خوانید...

روش های خشک کردن سیر اصل همدانتولید کننده سیر اصل همدان

عرضه انواع سیر اصل همدان در وهله اول توسط کشاورزان فعال در زمینه کشت این محصول انجام می شود. البته در میدان های تره بار مراکز و دفاتر فروش سیر همدان می باشند این دفاتر دارای وب سایت های اینترنتی معتبر فروش می باشد که اقدام به ثبت سفارش نموده و این محصول را از طریق باربری های میوه و تره بار به اقصی نقاط ایران در کوتاه ترین زمان ممکن ارسال می کنند.

عرضه انواع سیر اصل در همدان

روش های خشک کردن سیر اصل همدان

روش های خشک کردن سیر اصل همدان امروزه برای افزایش نگهداری سیر و استفاده از آن در فصول دیگر اقدام به خشک نمودن آن می کنند.

روش های مختلفی برای خشک کردن سیر وجود دارد در روش اول که روش سنتی می باشد توسط کشاورزان و سیر کاران انجام می شود که پس از جدا نمودن پوست سیر ها و شست و شو و ضدعفونی کردن سیرها اقدام به ورقه ورقه کردن سیرها می کنند و در زیر نور خورشید و یا در سایه خشک می کنند، در این روش مدت زمان زیادی برای خشک کردن زمان نیاز است و به طبع موجب ورود آلودگی ها به سیر می شود.

در روش دوم که به کمک تجهیزات و ماشین آلات خاص انجام می شود، عمل خشک کردن بسیار سریع تر و هم چنین بهداشتی می باشد در صورتی که خشک نمودن سیر در خانه انجام شود از فر، دستگاه های میوه خشک کن برای خشک نمودن سیر استفاده می شود.

و لی در صنعت از ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته برای خشک نمودن سیر استفاده می شود برای خشک نمودن سیر به روش صنعتی ابتدا پوست سیر جدا شده و پس از ضدعفونی کردن آن از تجهیزات پیشرفته برای ورقه ورقه کردن سیر استفاده می شود در مرحله بعد سیر ها در درون دستگاه های مخصوص قرار می گیرد و تحت دمای خاص و شرایط استاندارد اقدام به خشک نمودن سیر می کنند، در این روش هیچ گونه آلودگی وارد این محصول نمی شود و پس از این مرحله در بسته بندی های استاندارد این محصول به دست خریداران می رسد.

تولید کننده سیر اصل همدان

تولید کننده سیر اصل همدان تولید سیر همدان توسط کشاورزان فعال در این زمینه انجام می سود البته در این میان تولیدی های بزرگی نیز فعال می باشند که در زمین های کشاورزی بزرگ و تحت برندی خاص اقدام به تولید این سیر می کنند.

برندهای تولید کننده این محصول در دفاتر پخش و فروش این محصول در شهرهای مختلف ایران و هم چنین از طریق پایگاه های اینترنتی فعال در این زمینه قابل استعلام می باشد، با آشنایی از این برندها می توان محصولی با کیفیت و اصل همدان را با قیمتی مناسب خریداری نمود.

فرح سلطانی یار

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آناهیتا شما را به خرید بهترین صیفی جات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *