مجموعه آناهیتا شما را به خرید بهترین صیفی جات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش تضمینی سیر حبه درشت همدان

آنچه در این مقاله می خوانید...

روش خشک کردن سیر حبه درشتقیمت سیر حبه درشت همدان 5 کیلویی

سیر ها جزء یکی از مقوی ترین و خوشمزه ترین سبزیجات می باشد. این ماده با ارزش خواص بسیار زیادی دارد و همچنین عطر و طعم بی نظیری را به انواع خوراک ها می بخشند. سیر ها به دو روش می توانند خریداری شوند. نوع اول سیر به صورت پاک و تمیز نشده و نوع دوم به صورت تمیز شده عرضه می شود. مراکز توزیع سیر حبه درشت همدان با فروش تضمینی، بهترین و با کیفیت ترین سیر های تازه را در بسته بندی های گوناگون و متنوع مطابق خواسته مشتریان عرضه می کند.

فروش تضمینی سیر حبه درشت همدان

روش خشک کردن سیر حبه درشت

روش خشک کردن سیر حبه درشت برای افزایش عمر سیر های حبه درشت و استفاده بیشتر از آن ها، خشک کردن سیر ها بهترین روش ممکن است. برای این کار کافی است سیر ها را با پوست رویه خودشان در گونی قرار داده و درب آن را محکم ببندین و در جای گرم و خشک قرار دهید تا سیر ها کاملا خشک شوند و پس از گذشت یک ماه می توان درب گونی را باز کرده و از آن ها را پوست و خرد کرده و سپس استفاده نمایید.

روش دیگر خشک کردن سیر ها این است که سیر ها را پوست کرده و به صورت حلقه ای خرد کنید و بعد آن ها در پلاستیک های زیپ دار قرار داده و آن ها درون جای گرمی چون کابینت قرار دهید و این سیر ها پس از مدتی خشک می شوند و همچنین عطر و طعم خود را نیز حفظ کرده اند و به راحتی می توان در طبخ غذا ها از آن ها استفاده کرد.

قیمت سیر حبه درشت همدان 5 کیلویی

قیمت سیر حبه درشت همدان 5 کیلویی مرکز فروش سیر حبه ۵ کیلویی در همدان، انواع سیر های دشتی و جنگلی پاک و تمیز شده را هر ساله در مقدار انبوه و گسترده ای تولید می کند و در اختیار مشتریان و متقاضیان خود قرار می دهند. فروش سیر تازه و قیمت سیر درشت به عوامل مختلفی بستگی دارد که در اینجا به بررسی برخی از آن ها می پردازیم:

اولین و بزرگترین عامل در تعیین قیمت سیر های درشت پاک شده، شیوه و طریقه تمیز شدن آن ها می باشد. سیر هایی که به روش کارخانه ای تمیز می شوند، نسبت به سیر هایی که به صورت دستی و خانگی تمیز می شوند، قیمت بیشتری داشته و گران تر می باشد. عامل بعدی مقدار سیر ها می باشد. مشتریان می توانند برای خرید ارزان تر و به صرفه تر سیر ها را به صورت کیلویی و فله و عمده تهیه و خریداری کنند و سیر های تمیز شده بسته بندی قیمت بیشتری داشته و گران تر خواهند بود.

فرح سلطانی یار

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آناهیتا شما را به خرید بهترین صیفی جات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *