مجموعه آناهیتا شما را به خرید بهترین صیفی جات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش سیر گلخانه ای همدان در تناژ بالا

آنچه در این مقاله می خوانید...

طریقه کاشت سیر گلخانه ای چگونه است؟عرضه سیر گلخانه ای همدان در ورامین

سیر گلخانه ای همدان از بهترین گونه های گیاه سیر بوده که طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است و فروش آن از رونق بسیار چشمگیری برخوردار می باشد. البته لازم به ذکر است که معمولا فروشندگان و تولید کنندگان این محصول، تمایل به فروش سیر گلخانه ای در تناژ بالا خواهند داشت. تا در این راستا حجم زیادی از این نوع سیر، در اختیار خریداران قرار گرفته و همواره افراد زیادی توانایی خرید آن را داشته باشند.

فروش سیر گلخانه ای همدان در تناژ بالا

طریقه کاشت سیر گلخانه ای چگونه است؟

طریقه کاشت سیر گلخانه ای چگونه است؟ سیر از گیاهان محبوبی بوده که می تواند به روش های زیادی کاشته شود. از این رو در این بخش، طریقه کاشت سیر گلخانه ای را شرح خواهیم داد.

در واقع بهترین زمان برای کاشت سیر در فصل پاییز بوده، زیرا برای رشد هر چه بهتر سیر باید در روزهای کوتاه و دمای پایین اقدام به کاشت آن نمود تا در روزهای بلند و دمای بالا، غده سازی سرعت زیاد و کیفیت خوبی داشته باشد.

هم چنین برای کاشت سیر، از هر نوع خاکی می توان استفاده نمود. اما هر چه خاک به صورت رسی و شنی باشد، سیر از رشد بهتر و کیفیت بالاتری برخوردار می باشد. در ضمن برای تقویت خاک نیاز به استفاده از کودهای ازته خواهیم داشت تا در این راستا خاک گیاه، غنی از کود گردد.

از سویی دیگر برای قرار دادن حبه های سیر، باید به این نکته توجه داشته باشیم که حبه های سیر را باید در عمق 5 الی 7 سانتی متر از خاک قرار داد. البته برای قرار دادن حبه در خاک باید توجه داشته باشیم که سطح صاف حبه به سمت پایین و نوک تیز آن به سمت بالا قرار گیرد.

در ضمن خاک گیاه سیر باید همواره مرطوب باشد و آبیاری آن هم باید به صورت مرتب انجام گیرد. هم چنین برای رشد بهتر باید گیاه سیر، به مدت 6 ساعت در معرض نور مستقیم قرار گیرد.

اما برداشت سیر را می توان در دو مرحله ساقه سیر و حبه های سیر انجام داد. به گونه ای که وقتی ساقه های سبز 8 الی 12 سانتی متر رشد کرد، می توان آن ها را از گیاه جدا نمود و زمانی که برگ های سبز شروع به خشک شدن کرده و رنگ قهوه ای پیدا کرد، زمان برداشت حبه های سیر می باشد.

عرضه سیر گلخانه ای همدان در ورامین

عرضه سیر گلخانه ای همدان در ورامین سیر گلخانه ای همدان از نمونه مواد غذایی محبوب و پرطرفداری بوده که به دلیل طعم بی نظیر و خواص فراوانی که داشته، از میزان تقاضای بالایی برخوردار می باشد. از این رو افراد زیادی تمایل به خرید سیر گلخانه ای همدان و استفاده از آن به صورت خام، پودر شده و یا در پخت غذا خواهند داشت.

بنابراین عرضه سیر گلخانه ای همدان باید در ورامین و سایر استان های کشور به صورت مستقیم و در بهترین کیفیت انجام گیرد تا در این راستا سیر همدان در بازار میوه و تره بار عرضه و تقاضای برابری داشته باشد و هم چنین عموم مردم، بدون نیاز به پرداخت هزینه های اضافه، توانایی خرید آن را در بهترین درجه کیفی و مناسب ترین قیمت داشته باشند.

فرح سلطانی یار

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آناهیتا شما را به خرید بهترین صیفی جات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *