مجموعه آناهیتا شما را به خرید بهترین صیفی جات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش ویژه سیر خام در همدان

آنچه در این مقاله می خوانید...

مراحل تهیه سیر خشک شده همدانقیمت جدید سیر خام درجه یک همدان

یکی از محصولات کشاورزی اصلی تولید شده در استان همدان سیر است. این محصول در انواع مختلف سفید و قرمز در این استان تولید و به سراسر کشور توزیع می گردد. فروش سیر خام خشک شده یکی از اشکال عرضه این محصول به شمار می رود که فروش ویژه آن می تواند نیاز به این محصول را به خوبی با قیمت مناسب تامین نمایند. خریداران می توانند جهت تهیه سیر خشک همدان با فروشنده این محصول به طور مستقیم تماس برقرار کننده و به صورت اینترنتی یا تلفنی سفارش خود را اعلام نمایند.

فروش ویژه سیر خام در همدان

مراحل تهیه سیر خشک شده همدان

مراحل تهیه سیر خشک شده همدان سیر پس از برداشت از زمین های کشاورزی دارای درصد رطوبت بسیار بالایی است که چنانچه در شرایط محیطی مناسب یا سردخانه قرار نگیرد پس از مدت کمی طعم و بوی بسیار تندی پیدا خواهد کرد و ممکن است مجددا جوانه بزنند و به این ترتیب کیفیت آن به مقدار قابل توجهی کاهش یابد به همین دلیل سیر همدان پس از برداشت از مزارع خشک می شود.

مراحل مختلفی برای تهیه سیر خشک شده همدان وجود دارد از جمله این که آن را در پس از پوست کنی در دستگاه‌های میوه خشک کن قرار می دهند و پس از عبور از این دستگاه میزان رطوبت آن به حداقل ممکن می رسد و می توان آن را به راحتی در شرایط معمول نگه داری کرد.

علاوه بر این سیر را به صورت حبه ای نیز خوش می ‌کنند به این ترتیب که پوسته های خارجی سیر را ابتدا کاملاً جدا نموده و آن را به صورت پوست ‌کنده از  دستگاه میوه خشک کن می دهند یا به طور مستقیم در مجاورت تابش نور خورشید قرار داده تا به طور سنتی خشک شود.

سیر طی این مراحل خود را از دست داده و غلظت و تراکم مواد مغذی در آن به طور قابل توجهی افزایش می ‌یابد و مهم تر از همه این که می توان آن را به راحتی نگه داری کرد بدون اینکه خطر جوانه زدن آن وجود داشته باشد.

قیمت جدید سیر خام درجه یک همدان

قیمت جدید سیر خام درجه یک همدان سیر یکی از محصولات کشاورزی پرتولید در همدان  شمار می ‌آید به گونه‌ای که همدان حدود ۳۰ درصد از نیاز کشور را تامین می ‌کند. قیمت این محصول رابطه مستقیمی با میزان عرضه و تقاضای آن دارد و صادرات سیر به کشورهای دیگر نیز می‌ تواند به طور مستقیم بر قیمت این محصول تاثیر گذار باشد.

بالا بودن نرخ ارز در چند سال اخیر باعث افزایش صادرات سیر به کشورهای دیگر شده است و همین امر عرضه داخلی آن را با کاهش قابل توجهی مواجه نموده است به همین دلیل قیمت آن مرتب دارای فراز و نشیب بوده است. خریداران می ‌توانند جهت اطلاع از قیمت جدید سیر خام درجه یک همدان با فروشنده این محصول ارتباط برقرار کنند و علاوه بر قیمت سیر همدان از نحوه بسته بندی و چگونگی ارسال آن نیز مطلع شوند.

فرح سلطانی یار

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آناهیتا شما را به خرید بهترین صیفی جات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *