مجموعه آناهیتا شما را به خرید بهترین صیفی جات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت جدید سیر تازه استان همدان

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات بهترین سیر استان همدانتولید انبوه سیر تازه استان همدان

به سیر تنها به عنوان یک ترکیب غذایی تند و خوشمزه نمی توان نگاه کرد، چرا که از جهات دیگر هم دارای اهمیت زیادی است، سیر را به عنوان یک داروی گیاهی معجزه گر نیز شناخته و حالا بسیاری از امراض از طریق آن درمان گشته اند. اما وقت آن است تا با بهترین سیر ایرانی آشنا شوید که واقعاً برای انتخاب، عالی است و آن هم سیر استان همدان بوده که طعم و کیفیتی بی نظیر را داراست، البته نباید از قیمت سیر همدان غافل شد که سطحی بسیار مناسب را در برمی گیرد.

قیمت جدید سیر تازه استان همدان

مشخصات بهترین سیر استان همدان

مشخصات بهترین سیر استان همدان یکی از بخش هایی که در حوزه تولید محصولاتی همچون سیر به توانمندی های بالا دست یافته و توانسته با تولید انبوه آن، بیش از 70 درصد نیاز کشور به سیر را تامین نماید، همدان است.
به جرات و بی کوچک ترین اغراق می توان گفت که سیر استان همدان یکی از مرغوب ترین ارقام در بازار کشور و بازارهای خارجی به شمار آمده و بسیاری از سیر دوستان از طرفداران همیشگی این محصول می باشند، به طوری که در هر جای بازار، نام این محصول را ببینند، به سمتش رفته و انتخابش خواهند کرد.

در ادامه شما را با مشخصات بیشتری از بهترین سیر ایرانی یعنی محصول فوق آشنا خواهیم کرد که عبارتند از:

  1. این سیر که نسبت به ارقام دیگر این محصول، برتر واقع شده، عطر و بوی تندتری را به مشام رسانده که واقعاً مدهوش کننده است.
  2. طعم آن هم گزنده تر از سیرهای دیگر بوده که این خود گواهی از مرغوبیت محصول مورد نظر بوده و می توان از آن برای طعم دار شدن بهتر غذا یا به تنهایی استفاده کرد.
  3. دارای حبه های بسیار درشتی بوده و پوست نازکی دور آنها را احاطه کرده است، به طوری که بیشترین درصد محصول را مغز آن تشکیل می دهد.
  4. ظاهری بسیار سفید و صاف داشته و از وجود لکه و پوسیدگی در آن هم اثری نیست.

تولید انبوه سیر تازه استان همدان

تولید انبوه سیر تازه استان همدان تولید سیر همدان در کشور به میزان انبوه صورت گرفته و یکی از بخش های اختصاصی این استان که بیش از 60 درصد تولید این محصول را در دست گرفته، روستای سولان همدان می باشد که موفق به عرضه سیرهای درجه یک و تازه به تمامی نقاط کشور شده است.

حتی با وجود اینکه سایر مناطق کشور از جمله گیلان، خوزستان، زنجان و … دارای شرایط اقلیمی و جغرافیایی مناسب برای تولید و پرورش این محصول می باشند، اما همدان در مقایسه با آنها در رده ای بالاتر قرار گرفته و با در اختیار داشتن 2800 هکتار از اراضی کشاورزی توانسته برداشت قابل ملاحظه ای از این محصول تا حدود 40 هزار تن را به انجام برساند.

فرح سلطانی یار

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آناهیتا شما را به خرید بهترین صیفی جات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *