مجموعه آناهیتا شما را به خرید بهترین صیفی جات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت کارخانه ای سیر در استان همدان

آنچه در این مقاله می خوانید...

ویژگی های ممتاز سیر استان همدان چیست؟سفارش سیر استان همدان به قیمت تولیدی

در حال حاضر قیمت کارخانه ای سیر استان همدان بر اساس میزان کیفیت، نوع بسته بندی، سایز، نحوه و مقدار عرضه و تقاضا، برند، رقم و گاها نوسانات ارزی در کشور تعیین و قیمت گذاری می شود که نقش بسیار مهمی در داد و ستد بازار داخلی و خارجی این محصول ایفا می کند. مادامی که این محصول به صورت عمده و مستقیم در بازار عرضه گردد مسلما از قیمت ارزان تر و مقرون به صرفه ‌تری برخوردار است چرا که واسطه ها را حذف نموده است.

قیمت کارخانه ای سیر در استان همدان

ویژگی های ممتاز سیر استان همدان چیست؟

ویژگی های ممتاز سیر استان همدان چیست؟

از ویژگی ها و شاخص های بارز و مشهود سیر همدان می توان به کیفیت کمی و کیفی این محصول مانند حبه های درشت و یک‌ دست، سفید بودن حبه ها بدون وجود آفت و لک، پوست نازک، عطر و طعم تند تر و مطلوب تر نسبت به سایر ارقام و غیره اشاره نمود که به دلیل شرایط آب و هوایی بسیار مطلوب و هم چنین وجود خاک حاصل خیز مناسب در کنار بهره مندی از بذر مرغوب و نیز کمک گیری از دانش متخصصین حوزه کشاورزی در منطقه همدان بر کیفیت آن افزوده شده است.

البته نا گفته نماند که سورتینگ و بسته بندی جدید این محصول در وزن های بازار پسند چه در بازار داخل کشور و چه در بخش صادرات منجر به افزایش تقاضا برای آن گردیده است که در کنار افزایش سطح کیفیت آن بسیار حائز اهمیت است.

از دیگر ویژگی های این محصول قیمت بسیار منصفانه آن نسبت به سایر سیر های تولید شده در کشور و حتی نمونه های وارداتی است که بر ویژگی ممتاز بودن آن افزوده است.

سفارش سیر استان همدان به قیمت تولیدی

سفارش سیر استان همدان به قیمت تولیدی

از آنجا که قیمت سیر همدان در بازار های مختلف متفاوت است بنابر این سفارش این محصول اغلب به همان قیمت تولیدی امکان پذیر است چرا که نرخ پایه و اصلی را تولید کننده با توجه به هزینه های که در فرآیند تولید آن کرده است به اضافه سود خود را تعیین می کند.

این تولید کننده با در نظر گرفتن حداقل سود ممکن زمینه را برای افزایش تولید بیشتر این محصول و نیز بازار گرمی برای آن فراهم می کند که منجر به کسب درآمد حاصله بیشتر برای خود و نیز مشتریان داخلی و خارجی آن می گردد.

اغلب سفارش سیر همدان به صورت عمده و در بسته بندی هایی که مد نظر مشتری است، انجام می شود که به طور حتم ارزان تر نسبت به فروش جزئی آن است.

شایان ذکر است که سیر همدان به دلیل کیفیت بسیار مرغوب و عالی نسبت به نمونه های مشابه تولید شده در سر تا سر کشور از قیمت بالا تری بهره مند است

فرح سلطانی یار

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آناهیتا شما را به خرید بهترین صیفی جات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *