مجموعه آناهیتا شما را به خرید بهترین صیفی جات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز تولید سیر پاک شده درجه یک همدان

آنچه در این مقاله می خوانید...

آشنایی با سیر پاک شده درجه یک همدانسفارش مستقیم سیر پاک شده درجه یک همدان

تولید سیر پاک شده درجه یک همدان طی چند سال اخیر روند صعودی داشته است که عوامل متعددی در این فرآیند دخیل بوده اند. با توجه به حجم قابل توجه تولیدات در این منطقه شناخت انواع سیر همدان می تواند منجر به خرید رضایت بخش مشتریان به ویژه صادر کنندگان شود. در این مقاله به بررسی بهترین نوع سیر و چگونگی خرید آن از مرکز تولید عمده به صورت مستقیم می پردازیم.

مرکز تولید سیر پاک شده درجه یک همدان

آشنایی با سیر پاک شده درجه یک همدان

آشنایی با سیر پاک شده درجه یک همدان در استان همدان دو نوع سیر خشک شده و سیر تر کشت می شود که طبق آمارها حدود 70 هکتار از اراضی کشاورزی به کشت سیر تر اختصاص دارد. در این میان با کشت سیر خشک سفید و قرمز با 4 هزار هکتار بالاترین رتبه تولیدی در کشور به همدان اختصاص یافته است.
به صورت میانگین در یک سال زراعی حدود 50 هزار تن سیر خشک درجه یک در این منطقه تولید و راهی بازارهای داخلی و خارجی می شود. ارقام تولیدی از نظر شکل ظاهری و درجه کیفی ارقام مختلفی را شامل می شوند. به همین علت پس از برداشت این محصول از مزارع جهت سورت و بسته بندی راهی مراکز صنعتی و کارگاه ها می شوند.
سیر درجه یک همدان دارای سایز درشت، رنگ سفید و بافت بسیار یکدست است. طعم و عطر بسیار قوی و قابلیت نگهداری در سردخانه و محیط خنک برای مدت زمان طولانی برخی دیگر از ویژگی های کیفی این تولیدات به شمار می آیند. البته باید خاطر نشان کنیم که شرایط آب و هوایی سال زراعی و میزان کوددهی نیز نقش مهمی در کیفیت سیرهای تولیدی این منطقه خواهند داشت.
ارقام پاک شده بعد از شسته شدن و عبور از دستگاه های سورت به وسیله چشم های الکتریکی و بر حسب سایز دسته بندی می شوند. ارقام صادراتی و درجه یک در سبدهای پلاستیکی 5 و 10 کیلو گرمی جهت عرضه به بازار بسته بندی و راهی سردخانه ها و انبارها می شوند.

سفارش مستقیم سیر پاک شده درجه یک همدان

سفارش مستقیم سیر پاک شده درجه یک همدان برای سفارش سیر همدان درجه یک به صورت مستقیم شناخت مراکز تولیدی اهمیت زیادی دارد. با این حال میزان عرضه سالیانه و قیمت این محصول نقش موثری در میزان تقاضای بازار و روند فروش آنها ایفا می کنند. باید خاطر نشان کنیم که قیمت هر کیلو سیر همدان بر اساس معیارهای زیر در هر سال زراعی متغیر است:

  • هزینه های تولید و فرآوری سیر پاک شده
  • قیمت روز انواع سیر وارداتی
  • میزان عرضه و تقاضای بازار
  • میزان صادرات سیر به کشورهای همسایه
  • حجم سفارشات از تامین کنندگان مستقیم

با توجه به روند افزایشی تولید سیر درجه یک در استان همدان و دیگر نقاط کشور برای خرید ارقام مرغوب با قیمت رقابتی، ارتباط مستقیم با تامین کنندگان منطقه ای و آگاهی از قیمت های روز بهترین راهکار به شمار می آیند.

فرح سلطانی یار

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آناهیتا شما را به خرید بهترین صیفی جات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *